• Wizja-Strategia-Rozwój-Inspiracja

  • Wizja-Strategia-Rozwój-Inspiracja

  • Wizja-Strategia-Rozwój-Inspiracja

  • Wizja-Strategia-Rozwój-Inspiracja

To co ważne

Partnerstwo, szacunek, zaufanie, szczerość..

Moim priorytetem jest współpraca, która opiera się na na szacunku, zaufaniu i dlatego partnerstwo nabiera tutaj szerszego znaczenia...

Już na etapie "kontraktowania" razem z osobą coachowaną, jej sponsorem/szefem/zwierzchnikiem oraz coachem ustalamy cele i reguły naszej współpracy dzięki czemu sponsor łatwo pozna oczekiwane rezultaty bez wnikania w przebieg sesji. W wyniku takiego podejścia od samego początku powstają odpowiednie warunki do tego aby osoba uczestnicząca w coachingu była świadoma oczekiwań organizacji względem niej, a to otwiera pole do szczerego dialogu i otwartej współpracy ze mną.

Zakładam, że każdy mój klient ma całą niezbędną wiedzę potrzebną do realizacji swoich bądź celów twojej firmy, a moje zadanie polega na wydobyciu zasobów potrzebnych do uwolnienia tego potencjału.

Moje doświadczenie otwiera nowe możliwości, a świeże spojrzenie tworzy nowe perspektywy i dodaje energii do realizacji twoich zamierzeń.

Także metody, które stosuję oraz umiejętność prowadzenia dialogu dostarczają praktycznego wglądu w twoją sytuację, co w wyniku procesu prowadzi do poprawy twoich rezultatów.

 

Jako klient doskonale wiesz jak prowadzić swój biznes, bądź wybrany aspekt twojego życia, a ja dysponuję narzędziami do tego aby Cię wesprzeć w przezwyciężeniu aktualnych założeń, przekonań, które mogą ograniczać twój wpływ oraz zależności od innych tak byś mógł się rozwijać.

 

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.